» » У ТНЕУ відбувся товариський матч із міні-футболу

 
 
 

У ТНЕУ відбувся товариський матч із міні-футболу

3-04-2014, 10:59, переглядів: 2065

0

У ТНЕУ відбувся товариський матч із міні-футболуПогожого весняного ранку в рамках заходу «Студенти ТНЕУ – майбутні успішні бізнесмени» у спортивних вміннях позмагалися ФК «Креатор-Буд», а також команди студентів і викладачів ТНЕУ. 


Розпочав зустріч ректор Андрій Ігорович Крисоватий, який сказав: «Мені дуже приємно, що сьогодні зібралось стільки молодих людей. Особливо пам’ятно, що на футбольному полі зустрілись команди особистостей, які досягли успіху в житті, а отже стали прикладом для сучасної молоді. Адже кожен студент у майбутньому стане успішним бізнесменом, політиком, дипломатом, науковцем... Для цього потрібно старанно навчатись, наполегливо працювати, креативно мислити, ставити перед собою амбітні завдання та сміливо йти стежиною життя».

 

Директор будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор Богданович Гуда продовжив ректора: «Я пишаюся тим, що я випускник Тернопільського національного економічного університету. Теперішнім студентам хочу побажати ніколи й нічого не боятись у житті, сміливо крокувати вперед, незважаючи на труднощі. Якщо ви будете впевненими, наполегливими та кмітливими – успіх буде на вашій стороні. А спорт, як запорука міцного здоров’я – це перший крок у цьому напрямку. Мені дуже приємно, що ректор підтримує такі традиції, залучає молодь до активного способу життя».

 

Гра розпочалась емоційними оплесками. Глядачі вболівали за свої улюблені команди. На початку першого тайму вела у рахунку команда викладачів із рахунком 3:1. Та на завершення гри команда противника зорганізувалась та зрівняла рахунок, матч завершився в нічию.

 

Фінальний свисток другого матчу між командою студентів та ФК «Креатор-буд» зафіксував рахунок 3:3. 

 

На завершення зустрічі ректор подякував команді ФК «Креатор-буд» та Ігору Богдановичу Гуді, вручивши пам’ятні подарунки від ТНЕУ, а знаний випускник університету подарував студентам м’ячі й запропонував, щоб такі зустрічі стали доброю традицією між випускниками. 

 

Всі залишились задоволеними зустріччю, адже на полі, разом із студентами, грав ректор, а це найбільший вияв його єднання з молоддю. Нам дуже приємно, що Андрій Ігорович відстоює ідеї студентства не лише в стінах університету, а й за його межами, підтримуючи спортивний дух у студентів та викладачів. Учасникам бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

 
Оформление: